Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Mayıs 2 2021  Etiket: , , , Yorum Yok

Yılmaz Erdoğan’a Tehtit!!! 1. Derecede Taciz…

Yılmaz Erdoğan’a Tehtit!!! 1. Derecede Taciz…

Türkiye’nin en ünlü oyuncu ve yönetmenlerinden olan Yılmaz Erdoğan, şok bir tehtit ile karşı karşıya gelmiş durumdadır. Kendisini tehdit eden şahıs ise Nurettin K. dan şikayetçi olan Erdoğan şu şantaj ile ireli sunmuştur ifadesinde; O kadar paran var ama babanın bana olan borcunu ödemiyorsun! Evinin önünde intihar edeceğim, diyerek tacizde bulunmuş. Hakkari de bulanan Nurettin K. ya şikayet dilekçesini vermiştir.

‘EVİNİN ÖNÜNDE İNTİHAR EDECEĞİM’ TEHDİDİ

Yılmaz Erdoğan, “Şahıs ‘Borcumu ödemezsen evinin önünde intihar edeceğim’ diyor, şikayetçiyim” dedi. Hakkari‘de yaşayan Nurettin K., sadece parasını istediğini taciz ve hakaret kastı olmadığını söyledi. Soruşturma devam ederken Erdoğan, şikayetinden vazgeçince dosya kapandı.

 

İRCHANE

Evet sevgili arkadaşlar sitemiz sadece güncel sohbet ile alakalı yazılarımız ile mevcut kalmayacak güncel haberler ve magazin haberleri ile siz değerli okurlarımıza sunmaktayız. www.irchane.com saygı ve gururla sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir