Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Mayıs 25 2021  Etiket: , , , Yorum Yok

WordPress Sohbet Odaları- 1

WordPress Sohbet Odaları- 1

WordPress Sohbet Odaları tüm zamanların en iyi site seo kasma programlarından bir tanesi  olmaktadır arkadaşlar. WordPress hosting sayesinde site tema içerik ekleme ve makale yazmak artık daha çok kolay hal almaktadır.

Biz de bu konuya el atarak bir makale yazmak istedik ve bu projeye imza attık arkadaşlar, sizlerin de bizlerin de sahip olduğu en güzel sohbet sitesi olan İRChane.com her zamanki gibi yine güzel bir çalışmayla siz değerli arkadaşlarımızın karşısına çıkmaktayız.

WordPress Sohbet Odaları tarihin de bir ilke imza atarak İRChane.Com çatı altında bulunmaktadır artık ve gayet de iyi oldu bu çalışma ile gönülleri fet edip sanal alemin en değerli chat platformu olma yolunda çok büyük adım atarak projelerimize devam ediyoruz.

Sadece bu şekil değil dal dan dala atlayarak elimizin uzandığı her yer de sesimizi duyurarak 7 (yedi) den yetmişe (70) bir çok insana sesimizi duyurup sitemizde görmek istiyoruz.

Facebook Messenger

Facebook Messenger süper bir mesaj sistemi bunu biliyorsunuz arkadaşlar. Bu şekil de milyonların iletişime geçtiği bir uygulama ile birlikte olmak isterdik ama dünyada veya Türkiye’de birilk olarak ayrıcalıklı bir uygulama yapamadık yazılı chat ev sohbet sistemi açtık herkes açabilir ama oturması çok zor olabilir.

Ama biz çok iyi bir yol aldık ve bir çok bay ve bayan arkadaşları toplayarak birbiriniz ile tanışmanızı ve hoş sohbet ortamına davet ediyoruz. Evet arkadaşlar buyurun sitemizi ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir