Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Mayıs 3 2021  Etiket: , , , Yorum Yok

Koku- Yabancı film Full Tek (1) Türkçe Dublaj İzle.

Koku- Yabancı film Full Tek (1) Türkçe Dublaj İzle.

16 Şubat 2007 / 2s 27dk / Dram, Gerilim
Yönetmen Tom Tykwer
Senarist Tom Tykwer, Andrew Birkin
Oyuncular: Ben Whishaw, Dustin Hoffman, Alan Rickman
Orijinal adı Perfume: The Story of a Murderer

Özet

Jean Baptiste Grenouille, 18.yy da Paris’te dünyaya gelmiş olup, son derece değişik bir karakterdir. Her türlü kokuya karşı sıra dışı bir algısı vardır. Duyarlılığı çok yüksektir. Öte yandan diğer duyuları aksine gelişmemiştir. Arzu ettiği kokulara sahip olmak uğrunda her şeyi yapmaya hazırdır. Buna insan öldürmek de dahil. Bir gün kendine ait bir ten kokusunun olmadığını fark eder. Bu durumda tek çare vardır. Ona insan kokusu gerekir. Yeni baştan yaratacağı bir insan kokusu. Bunu elde etmek için de insanlara gereksinimi vardır. Patrick Süskind’in aynı adlı romanından uyarlanan film, koku ile var olabilen Jean Baptiste’in trajedisini anlatmaktadır.

İRChane Film Köşesi

Süper film ile sizlerle beraberiz arkadaşlar izlemenizi şiddetle tavsiye edebilirim süper bir başyapıt seneryo ve anlam verebilecek bir seneryo mükemmel hatta kitabıyla hemen hemen aynı şekilde oyun oynanmış durumda arkadaşlar. WwW.İRChane.Com Gururla sunar.

                                                         Bir Katilin Hihayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir