Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Mayıs 14 2021  Etiket: , , , , Yorum Yok

Karışma Bende -Facia Üçlü- Yerli Komedi Film İzle -2019- İRChane Film Köşesi

Karışma Bende -Facia Üçlü- Yerli Komedi Film İzle -2019- İRChane Film Köşesi

18 Ekim 2019 / 1s 30dk / Komedi
Yönetmen Kamil Çetin
Senarist Şeyda Delibaşı
Oyuncular: Sefa Kındır, Mami Emen, Sinan Poyraz

Özet

Karışma Bende, başlarına gelen trajikomik olayların üstesinden gelmeye çalışan Sefa, Fatih ve Mami’nin hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Sefa, sosyal medya fenomeni olmayı kafaya koymuştur. Bunun için fikir üretmeye çalışan Sefa’nın hayatı, bir kıza gönlünü kaptırması ile bambaşka bir hal alır. Sefa, sevdiği kız uğruna soluğu İzmir’de alır. Burada başını türlü dertlere sokan Sefa’ya bu macerasında Adana’dan ev arkadaşları olan Mami ve Fatih de eşlik eder. Üç kafadar, başlarına gelen  trajikomik olayların üstesinden gelmeyi başarabilecek midir?

İRChane Film Köşesi

İRChane Film Köşesi, yine çok iyi bir film ile sizlerle birlikteyiz arkadaşlar Karışma Bende yerli komedi türk filmi, muhteşem senaryosu ve oyuncu kadrosu ile siz değerli izleyicilere keyifli bir sinema kuşağı sunarak yerli komedi filmlerin tadını göstermeye çalışmış arkadaşlar. Şiddetle tavsiye ettiğim sinema filmlerinden bir tanesi daha oldu, izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir