Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Haziran 20 2021  Etiket: , , , , , , Yorum Yok

Çin Aşısı mı? Yoksa Alman Aşısı mı?-2021

Çin Aşısı mı? Yoksa Alman Aşısı mı?-2021

Şu an için hiç bir şekilde yorum yapamıyoruz arkadaşlar. Alman ya da Çin aşısı olarak ne faydalarını ne de zararlarını söyleyebiliriz.

Yan etkileri var mı vs. bunu iyice bir araştırmak gerekiyor. Ben Alman aşısı vurdurdum arkadaşlar ufak bir yan etkisi görüldü evet oda sadece 1 ve 2 gün sürdü yan etkisi.

Peki yan etkileri neler mi? diye soracak olursanız kafanıza takılacak insana zarar verecek bir yan etkileri bulunmamakta arkadaşlar.

Sadece aşı olduğum kolum 2 gün ağrı çekti ve sızladı sadece bu bir de ufak bir ateş yaptı terletti sonra ki gün ise bomba gibi ayağa kalktım.

Arkadaşlar hiç aklınıza takılmadan düşünmeden kafanızı yormadan hiç canınızı sıkmadan ne olursa olsun korona aşınızı vurdurmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdiden herkese geçmiş olsun. İRChane.Com yönetimi olarak önce sağlık diyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir