Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Mayıs 30 2021  Etiket: , , , , , Yorum Yok

Badem Sohbet Odaları -1

Badem Sohbet Odaları -1

Badem sohbet odaları bir irchane.com projesi olmaktadır ve en güzel sohbet odaları ile siz değerli arkadaşlarımız ile iç içe bulunarak en tatlı chat yaparak süper ortama ayak uydurarak, tarihe ismimizi sanal kalemler ile google sayfalarına yazmış durumdayız.

Bir çok yazılarımız ile, facebook sohbet odaları, azar sohbet odaları, omegle sohbet odaları, istanbul sohbet odaları ve bir den fazla yazılar odalarımız ile süper ortama hepinizi bekliyoruz.

Kısa da olsa sitemizin tanıtımını her daim yapmaya çalışıyoruz. Hız kesmeden bu işlemlere devam ederek akıllarda kalıcı olarak sınırsız chat ve mirc yapmaya olanak sağlamaktayız.

Evet her makalemiz aynı biçimde yazılmış olsa da her gün bu şekilde blog paylaşımlarımız devam edecek, sizlerin de okumanızı istiyoruz.

Beğeni toplayan her yazımıza ise yorum bırakmanızı da istiyoruz. 7/24 aktif şekilde açık duran sohbet sitemiz siz konuşun diye, yeni arkadaşlar edinin diye uğraşıyoruz. Asla sıkılmıyoruz sıkılmadan çalışmalara devam ederek yeni kişileri de kazanmaya özen gösteriyoruz.

Çiçek Sohbet

Çiçek sohbet bir buket gül olsun lavinya olsun lale olsun ne olursa olsun çiçekler her zaman güzeldir güzel kokar her ortama renk katar tebessüm meselesidir.

Evet bu konudan giderek çok titiz ve temiz olduğumuzu söylemek istedik. Aslan yattığı yerden belli olur diye ata sözümüz mevcut bunu biliyorsunuz bu anlam temizlik, titizlik ve disiplin olarak da tanımlanabilir.

Evet bizde aynı şekil ve titizlik ile yola çıkarak gidiyoruz bu sanal alemde ağır ağır adımlar atıyoruz ama arkamızdan çiçek gibi kokumuzu ve izimizi bırakarak ilerliyor iz bırakıyoruz.

Karda yürü izini belli etme derler ya biz bu şekil değil her yerde her zaman iz bırakıp akıllarda kalıcı uzun süre ayakta durmak istiyoruz.

Durmadan yola devam diyoruz biz emek veriyoruz siz ise destek verin arkadaşlar asla desteklerinizi esirgemeyin bizden. Neden o büyük siteler gibi çevremiz olamaz mı olur tabi destek destek destek tam destek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir